KÜMES MALZEMELERİ

Kümes Malzemeleri

İstanbul/gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kümes Malzemeleri
Emre Mur
İstanbul/gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Kümes Malzemeleri,istanbul Genelinde Kümes Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Kümes Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Toptan Ve Perakende Kümes Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Pet Shop Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Ta

Kümes Malzemeleri Hakkında

KÜMES MALZEMELERİ

EMRE MUR 

TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ HİZMETİ - KÜMES MALZEMELERİ - PET SHOP MALZEMELERİ - TAVUK YEMİ - YEMLİK - TAVUKÇULUK - KÖPEK MAMASI - KEDİ MAMASI

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Verimli ve çevre ile uyumlu çalışan, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk tercih edilen üretici olmak. 

VİZYON

Sürdürülebilir kârlılığı sağlamak amacıyla AR-GE ve teknolojimize yatırım yaparak mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Hizmetiniz gerçekten süper

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00