KUMRUCU METİN USTA

Kumrucu Metin Usta

Adres Konak, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

İzmir'de En İyi Kumru, Bazlama Tavuk, Dürüm Döner, Ayvalık Tostu, Pilav Üstü Menü, Sucuklu Ve Kaşarlı Tost Satışını Yapıyoruz. Ev Ve İş Yerlerine Servis Ediyoruz.

Kumrucu Metin Usta Hakkında

KUMRUCU METİN USTA 

BAZLAMA TAVUK

DÜRÜM DÖNER

PİLAV ÜSTÜ MENÜ

SUCUKLU TOST

KAŞARLI TOST

METİN KAYA

İZMİR KEMERALTI

misyon ile ilgili görsel sonucu

KUMRUCU METİN USTA,İzmir genelinde dürüm döner satışımız,Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, muteber bir önder olabilmek için son derece önemli bulunduğunun bilincindeyiz. “insan için teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. İzmir'de en iyi kumru yapan yer olarak Malumat, yazışma ve öğrenime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    dönerlerinizin tadı mükemmel tavsiye ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00