LİDER DÖKÜM TASARIM

Lider Döküm Tasarım

Muradiye Sokak 18/2 Ankara/siteler Merkez, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Lider Döküm Tasarım
Fatma Özbek - Kamber Özbek
Muradiye Sokak 18/2 Ankara/siteler
Merkez , Ankara
İş Alanları

ticaret

Mobilyacılar

Lider Döküm Tasarım,ankara Genelinde Döküm Tasarım Yapan Yerler,ankarada En İyi Döküm Tasarım Yapan Yerler,ankara Genelinde Heykel Yapımı,ankarada Heykel Yapımı,sitelerde Döküm Tasarım Yapan Yerler,sitelerde En İyi Döküm Tasarım Yapan Yerler,sitelerde Hey

Lider Döküm Tasarım Hakkında

LİDER DÖKÜM TASARIM

HEYKEL YAPIMI , MOBİLYA KAPAKLARI DÖKÜMÜ , POLYESTER DÖKÜMÜ , SİLİKON KALIP İMALATI , FİBER KALIP İMALATI , POLİÜRETEN DÖKÜM , HAFİF DÖKÜM

ANKARA/SİTELER

Misyonumuz;

Tasarım dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaşmaktır.Tasarımın olduğu her yerde var olmaktır. LİDER DÖKÜM TASARIM %100 Türk sermayeli kuruluştur. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz.


Vizyonumuz;

          Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçekten ellerinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00