LİDER PEN LTD.ŞTİ

Lider Pen Ltd.şti

Bölme Beldesi Karakuyu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5A/a Uşak/merkez Merkez, Uşak
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Lider Pen Ltd.şti
Mustafa Şener
Bölme Beldesi Karakuyu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5A/a Uşak/merkez
Merkez , Uşak
Lider Pen Ltd.şti,uşak Genelinde Pvc Doğrama İşleri Yapan Firmalar,uşakta Alüminyum Doğrama İşleri Yapan Firmalar,uşakta Sineklik Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,uşakta Kapı Pencere Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,uşakta Pimapen Üretimi Yapan Firmalar,u

Lider Pen Ltd.şti Hakkında

LİDER PEN LTD.ŞTİ

MUSTAFA ŞENER

PVC DOĞRAMA , ALÜMİNYUM DOĞRAMA , SİNEKLİK SİSTEMLERİ , KAPI PENCERE SİSTEMLERİ , PİMAPEN ÜRETİCİ BAYİİ

UŞAK/MERKEZ

 

Vizyon-Misyon

MİSYONUMUZ
Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.

Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek.Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.

Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    işlerini severek yapıyolar ve gerçekten çok kaliteli ürün kullanıyolar :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00