MADAME BERNA

Madame Berna

Batıkent Mahallesi 9074.sokak No:4 Ab/blok 58/c Gaziantep/şehitkamil Sehitkamil, Gaziantep
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Madame Berna
Servet Yılmaz
Batıkent Mahallesi 9074.sokak No:4 Ab/blok 58/c Gaziantep/şehitkamil
Sehitkamil , Gaziantep
Madame Berna,gaziantep Genelinde Bayan Giyim Hizmeti Veren Firmalar,gaziantepte Ayakkabı Satışı Yapan Firmalar,gaziantepte Bayan Çanta Satışı Yapan Firmalar,gaziantepte Elbise Satışı Yapan Firmalar,gaziantepte Tayt Satışı Yapan Firmalar,gaziantepte Stilet

Madame Berna Hakkında

MADAME BERNA

SERVET YILMAZ

AYAKKABI , ÇANTA , ELBİSE , TAYT , STİLETTO , CÜZDAN BAKIM , EŞOFMAN TAKIMI , PERAKENDE SATIŞ

GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL

MİSYON VE VİZYON

Misyon

Moda ve Giyim sektöründe gösterilecek başarılar ile insanların daha güzel giyinmelerine imkân verirken, hayatın her alanında evrensel kabul gören değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak dünya çapında örnek olmak.

Vizyon

Türkiye ve Gaziantep merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda ve Giyim Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harika ürünler var ve üstelik çok kaliteli ve çok uygun fiyata :) biz çok memnun kaldık aldığımız ürünlerden herkese tavsiye ederim

    Berna yılmaz
    Tesekkür ederiz????

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00