MANGAL EVİ

Mangal Evi

Ankara Mahallesi Şehit Nihat Oran Caddesi No:19/a Muğla/fethiye Fethiye, Muğla
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Mangal Evi
Canberk Toz
Ankara Mahallesi Şehit Nihat Oran Caddesi No:19/a Muğla/fethiye
Fethiye , Muğla
İş Alanları

ticaret

Restaurant lokanta

Mangal Evi,muğla Genelinde Et Restaurantı Firmaları,muğlada Et Restaurant Hizmeti Veren Firmalar,muğlada En Uygun Fiyata Et Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,muğlada En Kaliteli Et Restaurant Firmaları,muğlada En Güvenilir Restaurant Hizmeti Veren Firmalar,m

Mangal Evi Hakkında

MANGAL EVİ

KALİTENİN , HİJYENİN , GÜVENİN , UNUTAMAYACAĞINIZ LEZZETİN TEK ADRESİ

CANBERK TOZ

ET RESTAURANTI , ET VE ET ÜRÜNLERİ

MUĞLA/FETHİYE

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek ; güvenilir, kaliteli, sağlıklı,hijyenik ve lezzetli hizmetler sunarak yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekenbir firma olmak.

Vizyonumuz

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründekiyerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de Yemek sektöründekaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

MANGAL EVİ : Hizmetlerini sunarken kalite velezzetten ödün vermeden maksimum müşterimemnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst,saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir.

MANGAL EVİ : Müşteri taleplerine göre üstün hizmetve yiyecek kalitesi sağlar. Hizmetin her aşamasında ölçmeve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar.

MANGAL EVİ : Tam bir takım çalışması yapar ve herdüzeydeki çalışanımız nihai hedef için üzerine düşeninfazlasını yapmaya gayret eder.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Müthiş lezzet güleryüzlü personel ve uygun fiyat daha ne olsun ..kaşarlı köfte ve dallas steak muhakkak denemelisiniz ..

 • 5/5

  Arkadaşlarımızla geldik Cok begendiğimiz için 2 gün sonra tekrar geldik. Kasalı köfte ve dana lokum Cok lezzetliydi

 • 5/5

  SÜPER

 • 5/5

  harikasınız :) ellerinize sağlık çokk lezzetli :)

 • 5/5

  inanılmazzzzsınızz gerçekten çokkk lezzetli ve çokkk güzel ürünler var özellikle et ürünleri süperrr :) hizmet kalite güler yüz :) süper süper süper

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00