MARŞAH HAZIR BETON

Marşah Hazır Beton

Kocalar Köyü Yolu Üzeri Birekethane Karşısı Kiziltepe, Mardin
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Marşah Hazır Beton
Resul Yakın
Kocalar Köyü Yolu Üzeri Birekethane Karşısı
Kiziltepe , Mardin
İş Alanları

ticaret

Marşah Hazır Beton,mardin Genelinde Hazır Beton Uygulaması,mardin Genelinde İnşaat Betonu Uygulaması,mardin Genelinde Satış Pazarlama Hizmeti,mardin Genelinde İnşaat Makinesi Satışı,kızıltepede Hazır Beton Uygulaması,kızıltepede İnşaat Betonu Uygulaması,k

Marşah Hazır Beton Hakkında

MARŞAH HAZIR BETON 

HAZIR BETON 

İNŞAAT BETONU 

SATIŞ PAZARLAMA 

BETON SATIŞI 

İNŞAAT MAKİNASI 

RESUL YAKIN 

MARDİN KIZILTEPE 

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Kendimizi sürekli geliştirerek hizmet kalitemizi olabildiğince üst düzeye çıkarmak, hızlı büyümemizi sürdürerek istihdam yaratmak, bilgili, etkin, alanında profesyonel personeller yetiştirmek, her alanda iş disiplinini elden bırakmadan çalışıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sistemli bir şekilde kurumsal yapımızı geliştirmeye devam edip yeni yatırımlar yapmak.

Vizyonumuz

Her alanda bulunduğumuz sektörün öncüsü olup, yenilikleri takip edip uygulayıp bulunduğumuz sektörde bir adım önde olmak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün gruplarımızı müşterilerimizin beğenisine sunup olabildiğince fazla kişinin şirketimizle tanışmasını sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00