MED YAPI İNŞAAT

Med Yapı İnşaat

Mevlana Mahallesi 1432.sokak No:417 İzmir/bornova Bornova, İzmir
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Med Yapı İnşaat
Mehmet Güney
Mevlana Mahallesi 1432.sokak No:417 İzmir/bornova
Bornova , İzmir
Med Yapı İnşaat,izmir Genelinde Yapı İnşaat Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Mantolama Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Çatı Yenileme Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Taş Yünü Mantolama Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Fileli Sıva Uygulaması Yapan Firmal

Med Yapı İnşaat Hakkında

MED YAPI İNŞAAT

MEHMET GÜNEY

DIŞ CEPHE MANTOLAMA - FİLELİ SIVA - ÇATI YENİLEME - DEKORATİF SIVA - DIŞ CEPHE BOYA HİZMETLERİ

İZMİR/BORNOVA

VİZYON & MİSYON

MİSYON

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

VİZYON

Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    çok mükemel bir firma

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00