MEHMET EMİN TAVUKÇULUK

Mehmet Emin Tavukçuluk

Küplü Pınar Mahallesi İstanbul Caddesi No:15 Bursa/osmangazi Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Mehmet Emin Tavukçuluk
Mehmet Emin Genç
Küplü Pınar Mahallesi İstanbul Caddesi No:15 Bursa/osmangazi
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

ticaret

Mehmet Emin Tavukçuluk,bursa Genelinde Tavukçuluk Hizmeti Veren Firmalar,bursada Tavukçuluk Hizmeti Veren Firmalar,bursada Yumurtalık Civciv Satışı Yapan Firmalar,bursada Etlik Satışı Yapan Firmalar,bursada Yarka Satışı Yapan Firmalar,bursada Tavuk Satışı

Mehmet Emin Tavukçuluk Hakkında

MEHMET EMİN TAVUKÇULUK

MEHMET EMİN DİNÇ

YUMURTALIK CİVCİV - ETLİK SATIŞI - YARKA SATIŞI - TAVUK SATIŞI - CİVCİV SATIŞI - ÖRDEK SATIŞI - HİNDİ SATIŞI - HAYVANLAR ALEMİ

BURSA/OSMANGAZİ

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Tavukçuluk alanlarında verimli ve çevre ile uyumlu çalışan, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk tercih edilen üretici olmak. 

VİZYON

Sürdürülebilir kârlılığı sağlamak amacıyla AR-GE ve teknolojimize yatırım yaparak mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten çok sağlıklı ve çok kaliteli tavuk çeşitleri mevcut

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00