MERDOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Merdoor Otomatik Kapı Sistemleri

Yurt Mahallesi 71.055 Sokak Kaygısızlar Apt Altı 10/a Adana/çukurova Çukurova, Adana
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Merdoor Otomatik Kapı Sistemleri
Yusuf Alkan
Yurt Mahallesi 71.055 Sokak Kaygısızlar Apt Altı 10/a Adana/çukurova
Çukurova , Adana
İş Alanları

ticaret

Merdoor Otomatik Kapı Sistemleri,adana Genelinde Otomatik Kapı Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,adanada Teleskopik Kapı Sistemleri Uygulaması Yapan Firmalar,adanada Fotoselli Kapı Sistemleri Uygulaması Yapan Firmalar,adanada Kapı Montaj Uygulaması Yapan F

Merdoor Otomatik Kapı Sistemleri Hakkında

MERDOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

YUSUF ALKAN

TELESKOPİK KAPI SİSTEMLERİ , OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ , FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ , SİPAİ KEYİF OTOMATİK KAPI , KAPI MONTAJ , CAM ALÜMİNYUM , AYNA , CAM KAPI , JUMBO CAM , ISI CAM , TÜM CAM ÇEŞİTLERİ

ADANA/ÇUKUROVA

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

İnsanlara tıpa tıp aynı konutları, birbirinden kopyalanmış sosyal yaşam biçimlerini sunan günümüz inşaat sektörü hizmet anlayışından ayrışarak, Türkiye'de insanların hayatında gerçekten fark yaratan konut konseptleri üreten birkaç markadan biri olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar sunmak, kaliteli üretim ve satış sonrası hizmet vermek ve yapılan işi zamanında müşteriye eksiksiz teslim etmektir. Devamında ise yapılan işin arkasında durup takipçisi olmak, zor fakat onurlu bir iş yapmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olmayı bilmek ve siz değerli müşterilerimizle yıllarca beraber olabilmemizi sağlayabilmektir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Taktiginiz kapıdan çok memnun kaldık elinize sağlık teşekkür ederiz yeni projelerde buluşmak dileği ile hayırlı isler

  • 5/5

    süpersiniz kardeşim otomatik kapı sistemleri satışı ve montajında üstünüze tanımıyorum :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00