MERT CAM 0541 249 58 34

Mert Cam 0541 249 58 34

Avrupa Yakası Hüriyet Mah. Çağlayan Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Camcı

İstanbul Genelinde Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Cam Balkon, Cam İmalatı, Alüminyum Doğrama, Sineklik İmalatı, Duşakabin İmalatı, Otomatik Kepenk İmalatı Ve Satışı Hizmetleri Sunmaktayız.

Mert Cam 0541 249 58 34 Hakkında

MERT CAM 0541 249 58 34 

CAM İMALATI

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

SİNEKLİK

DUŞAKABİN

OTOMATİK KEPENK

CAM BALKON İMALATI

MUSTAFA TAŞTAN

İSTANBUL ÇAĞLAYAN

misyon ile ilgili görsel sonucu

Sektöründe rekabet yaratıp öncülük vasfını sürdürmek, Ulusal ve Uluslararası Markalar arasında yer alarak ülkemizin gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmak hedefimizdir.


Müşteri odaklı çözümler sağlayarak, Profesyonel bir yönetim anlaşı ile kaliteden ödün vermeden, üstün kalite, hızlı servis ağı ve rekabet edebilecek fiyat ilkelerimiz ile, üretimi teslim ve montaj hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ölçü ve modelde sınır tanımaksızın üstün kaliteyi farklı model tasarımı ile buluşturarak ürün çeşitliliğini artırmak ve her kesime hitap edebilmek amacındayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    camlarım çok güzel olmuş

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00