MESA KİMYA

Mesa Kimya

Mermerciler Sanayi Sitesi 13 Cad No 17 Beylikdüzü, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Mesa Kimya
Okan Eşref
Mermerciler Sanayi Sitesi 13 Cad No 17
Beylikdüzü , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Mesa Kimya,istanbul Genelinde Temizlik Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Bakım Kimyasalları Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Pas Sökücü Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Kireç Sökücü Satışı Yapan Firmalar,beylikdüzünde Temiz

Mesa Kimya Hakkında

MESA KİMYA 

TEMİZLİK 

BAKIM KİMYASALARI 

PAS SÖKÜCÜ 

KREÇ SÖKÜCÜ

OKAN EŞREF 

İSTANBUL BEYLÜKDÜZÜ 

MİSYON VİZYON ile ilgili görsel sonucu

Misyon Vizyonumuz| KArtepe Temizlik | Kartopu TemizlikSosyal sorumluluk alanlarında sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek profesyonelliği ilke edinmiş yönetim anlayışıyla kaliteli ve daimi hizmeti amaç edinmiş sektörde güvenirlilik, süreklilik ve kalıcılılık stratejisiyle istihdam alanlarında ilk tercih olmaktır.Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının karşılanması düzeyinde ürettiği çözümlerle iş akışının kolaylaştırılması, markalarına artı değerler katma, hizmet sunduğu kuruluşlarda stratejik iş ortağı olarak bilginin hizmetteki önemi inancıyla sektörde lider olmayı değer yargılarını koruyarak öncelikli müşteri ihtiyaçlarına destek vererek hizmet sektöründe tek çözüm ortağı olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00