MEŞHUR CİĞERCİ BOZAN USTA

Meşhur Ciğerci Bozan Usta

Akkoyunlu 2 Sokak Belediye Konuk Evi Karşısı Şanoğlu Apt No:4/b Merkez, Diyarbakır
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Meşhur Ciğerci Bozan Usta
Bozan Usta
Akkoyunlu 2 Sokak Belediye Konuk Evi Karşısı Şanoğlu Apt No:4/b
Merkez , Diyarbakır
İş Alanları

Restaurant lokanta

Meşhur Ciğerci Bozan Usta Diyarbakır,meşhur Ciğerci Bozan Usta Diyarbakır Merkez,diyarbakır Genelinde Ciğer Satışı,diyarbakır Merkezde Toplu Yemek Satışı

Meşhur Ciğerci Bozan Usta Hakkında

Meşhur Ciğerci Bozan Usta 

Meşhur Ciğerci Bozan Usta Ciğer Satışı 

Meşhur Ciğerci Bozan Usta İş Yerlerine Toplu Yemek Satışı 

Meşhur Ciğerci Bozan Usta Adana Kebap Satışı 

Bozan Usta 

Diyarbakır Merkez 

diyarbakır genelinde bozan usta firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz diyarbakır merkezde olan firmamızda ciğer satışı yapılmaktadır ayriyeten iş yerlerine toplu yemek satışı yapılmaktadır ve firmamızda ağzınıza laik adana kebap ve kebap çeşitlerimiz bulunmaktadır ürünlerimiz hepsi kaliteli ve hijyeniktir siz değerli müşterilerimizn güvenini kazanmak bizim için her zaman ön planda olmuştur temizlik işimizin en önemli parçasıdır sizde boğazınıza düşkünseniz geleceğiniz tek adres biziz meşhur ciğerci bozan usta firması olarak her zaman bekleriz .

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    tadı damağımızda kaldı elerinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00