MEŞHUR YENİ PAZAR PİDESİ

Meşhur Yeni Pazar Pidesi

Hüdai Oral Cad.no:298/bb Merkez, Denizli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Meşhur Yeni Pazar Pidesi
Hüdai Oral Cad.no:298/bb
Merkez , Denizli
İş Alanları

LOKANTA RESTAURANT

Meşhur Yeni Pazar Pidesi,denizli Merkezde En İyi Pide Salonları,denizli Merkezde En Güzel Pide Nerede Yenir,denizlide Merkezde Pideciler,denizli Merkezde En Yakın Pide Salonları,denizli Merkezde Pide Satışı Yapanlar,denizli Merkezde Pide Siparişi,denizli

Meşhur Yeni Pazar Pidesi Hakkında

MEŞHUR YENİ PAZAR PİDESİ

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz:
Cafe ve restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla ISPARTA,DA ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz:
Cafe ve restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

Değerlerimiz:
- Kaliteli ve uzman kadro,
- Temiz, hijyenikve güvenilir bir üretim,
- Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
- Taptaze, sımsıcak ürünler,

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00