MİNA PERDE

Mina Perde

İçeren Köy Mahallesi Necmettin Erbakan Caddesi No:27 (Polis Karakolu Yanı) İstanbul/ataşehir Ataşehir, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Mina Perde
Harun Balkoş
İçeren Köy Mahallesi Necmettin Erbakan Caddesi No:27 (Polis Karakolu Yanı) İstanbul/ataşehir
Ataşehir , İstanbul
İş Alanları

ticaret

perde satışı

Mina Perde,istanbul Genelinde Perde Satışı Ve Montajı Yapan Firmalar,istanbulda Perde Satışı Ve Montajı Yapan Firmalar,istanbulda Perakende Perde Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Perde Dikim Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Perde Satışı Yapan Firmalar,is

Mina Perde Hakkında

MİNA PERDE

HARUN BALKOŞ

PERDE SATIŞ - MONTAJ - DİKİM HİZMETİ

İSTANBUL/ATAŞEHİR

 

Vizyon ve Misyon

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    başarılarınızın devamını dileriz gerçekten bizler çok memnun kaldık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00