MOLA HAMAM

Mola Hamam

Çeşmeli Mah Sahil Cad. No:5 Erdemli, Mersin
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Mersin Erdemli Genelinde En İyi Hamam, Masaj, Sauna, Kese, Köpük, Buhar Odası Hizmetini Vermekteyiz.

Mola Hamam Hakkında

MOLA HAMAM 

MASAJ

HAVUZ

KESE

KÖPÜK

HAMAM

SAUNA

BUHAR

BUHAR ODASI

AHMET GÜLSEN

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz

Hizmet anlayışını odağımıza alarak misafirlerimize kaliteli ve huzurlu bir dinlenme ortamı sağlamak, Sektöründe öncü bir konuma yerleşmek ve HAMAM + MASAJ denince akla gelen tek merkez olmaktır.

Misyonumuz

Milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeden zamanın gerektirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olup, sürekli eğitim ve gelişmelerle kendimizi yenileyerek siz değerli misafirlerimizin tüm taleplerine anında hizmetle cevap vermektir. Bunu yaparken de bugüne ve gelecek zamana hitap edebilen ve sektörümüzün ülkemizde ve dünyada tercih ve takip edilen, model alınan bir firması olmaktır.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    rahatlamanın tek adresi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00