MURAT DEMİRTAŞ SAÇ TASARIMI

Murat Demirtaş Saç Tasarımı

Cumhuriyet Mah . 25 Sok Nazan Cad atakum, Samsun
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Murat Demirtaş Saç Tasarımı
Murat Demirtaş
1 .
Cumhuriyet Mah . 25 Sok Nazan Cad
atakum , Samsun
Firmamızda,saç Tasarım-Saç Kesim Uygulaması Yapılmaktadır.

Murat Demirtaş Saç Tasarımı Hakkında

MURAT DEMİRTAŞ SAÇ TASARIMI 

SAÇ TASARIMI 

MURAT DEMİRTAŞ 

SAMSUN ATAKUM 

MİSYON VİZYON ile ilgili görsel sonucu

MURAT DEMİRTAŞ SAÇ TASARIM OLARAK:Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek.

samsunda en uygun saç kesim yapan firmalar içerisinde lider olmak

VİZYONUMUZ

Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. Sizin Kuaför, kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancındadır. Bu çerçevede müşteri memnuniyetine, çalışanlarının çalışma süreçlerinin ve de ekipmanlarının gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam etmektedir. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00