MURAT SELİM NAMLI

Murat Selim Namlı

İzmir/karşıyaka Karsiyaka, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Murat Selim Namlı
Murat Selim Namlı
İzmir/karşıyaka
Karsiyaka , İzmir
İş Alanları

Hoca

Murat Selim Namlı İzmirde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Murat Selim Namlı Hakkında

medyum ile ilgili görsel sonucu

VİZYON

Medyum pençeli burak olarak tüm dünya genelinde mutlu aileler oluşturmak ve ailelerin aile hayatlarının akışkanlığını rahat olmasını sağlamaktır PGES enerji sistemi ile aile bireylerine enerji uygulaması ile üzerlerinde çalışma yaparak ailelerin, sevgililerin, çocukların mutlu olmasını sağlamaktır. Eşler arasında olan sıkıntıların giderilmesi ile yakalanan mutluluğa aile huzuru denir. Benim vizyonumuz izmir  genelinde mutlu aileler görmektir. 

MİSYON

Bu mutlu aileler oluşmadan önce sevgililik döneminde AYRILAN eşleri bir araya getirmek sevgilileri evlendirmek ve evlenen sevgililerden meydan gelecek olan çocukları mutlu görmek ve mutlu aile tablosuna imza atmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00