NAZLIM UNLU MAMÜLLERİ

Nazlım Unlu Mamülleri

Tufanpaşa Mahallesi Hazar Sokak No:32 Adana/kozan Kozan, Adana
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Nazlım Unlu Mamülleri
Ali Fuat
Tufanpaşa Mahallesi Hazar Sokak No:32 Adana/kozan
Kozan , Adana
İş Alanları

ticaret

fırıncı

Nazlım Unlu Mamülleri,adana Genelinde Unlu Mamülleri Firmaları,adanada Ekmek Satışı Yapan Firmalar,adanada Ekmek İmalatı Yapan Firmalar,adanada Pasta İmalatı Yapan Firmalar,adanada Pasta Satışı Yapan Firmalar,adanada Poğaça Satışı Yapan Firmalar,adanada P

Nazlım Unlu Mamülleri Hakkında

NAZLIM UNLU MAMÜLLERİ

ALİ FUAT

EKMEK SATIŞI , PASTA İMALATI VE SATIŞI , POĞAÇA SATIŞI , TATLI İMALATI VE SATIŞI , DONDURMA SATIŞI

ADANA/KOZAN

Vizyonumuz 

Unlu mamulleri sektöründeki son teknolojiyle birlikte, merkezine insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesini koyarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası alanlarda en üst seviyeye çıkartmak ve en üst seviyede tutmaktır. 

Misyonumuz 

Müşterilerimizin sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi gönül rahatlığı ve beğeniyle tüketmesini sağlarken, aynı zamanda da ADANADA unlu mamulleri deyince ilk akla gelen markasını yerel sınırlar dışına da taşımasını sağlamaktır. 

Profesyonel bir yönetim anlayışı, amatör ruh ve ilk günkü heyecan ile ürettiği güvenilir ve sağlıklı ürünlerleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği "gerçek esnaf kendi yemediği bir gıdayı, müşterisine de yedirmez" Yemediklerinizi kimseye yedirmeyin. (imam-ıTaberani)" yerel felsefesini bu günde sürdürmektedir. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    süpersiniz

  • 5/5

    gerçekten harikasınız ya valla

  • 5/5

    ürünler çok taze ve çok lezzetli herkese tavsiye ederim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00