OCAKBAŞI KEBAPÇI

Ocakbaşı Kebapçı

Hatay İskenderun Iskenderun, Hatay
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

LOKANTA RESTAURANT

Ocakbaşı Kebapçı,hatayda Dürüm Satışı Yapan Firmalar,hatayda En Uygun Dürüm Satışı Yapan Firmalar,hatayda Mercimek Çorbası Satışı Yapan Firmalar,hatayda Kebap Satışı Yapan Firmalar,hatayda Tavuk Şiş Satışı Yapan Firmalar,hatayda Salata Satışı Yapan Firmal

Ocakbaşı Kebapçı Hakkında

OCAKBAŞI KEBAPÇI 

DÜRÜM 

MERCİMEK ÇORBASI 

KEBAP 

TAVUK ŞİŞ 

SALATA 

HUMUS 

BERKAY SİVİLTEKİN 

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla hatay'ın' ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
 


Restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00