OKYANUS HEDİYELİK

Okyanus Hediyelik

İshaklı Mah Gençlik Cad No 47 Kat 3 Bafra, Samsun
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Okyanus Hediyelik
Okyanus Hediyelik
İshaklı Mah Gençlik Cad No 47 Kat 3
Bafra , Samsun
İş Alanları

ticaret

Okyanus Hediyelik,samsunda Mevlüt Setleri Satışı Yapan Firmalar,samsunda Hediyelik Ürün Satışı Yapan Firmalar,samsunda Doğum Paketi Satışı Yapan Firmalar,samsunda Nişan Paketi Satışı Yapan Firmalar,samsunda Parti Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,samsunda

Okyanus Hediyelik Hakkında

OKYANUS HEDİYELİK 

HEDİYELİK ÜRÜNLER

NİŞAN MASASI

DOĞUM PAKETİ

NİŞAN PAKETİ

SUNUM MASASI

NİKAH PAKETİ

PARTİ MALZEMELERİ

KANDİL HEDİYELERİ

ÖZEL HEDİYELİK

SAMSUN BAFRA

misyon ile ilgili görsel sonucu

Müşterilerinin hediyelik eşya taleplerine geniş ürün yelpazesi ile yanıt verebilmeyi amaçlıyoruz. Ayrıcalıklı, kaliteli ve orjinal ürünü sağlamak birinci önceliğimizdir."

 

Vizyonumuz,

 

"Alanımız  ve ustalığımız olan hediyelik eşya sektöründe, Türkiye'nin önde gelen ve tercih edilen web siteleri arasında yer alarak en geniş kitlelere en iyi hizmeti sağlamaktır."

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00