ORGANİK YUMURTA

Organik Yumurta

Diyarbakır Yenişehir yenisehir, Diyarbakır
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Organik Yumurta
Veysi İlkaya
Diyarbakır Yenişehir
yenisehir , Diyarbakır
İş Alanları

Yumurta satışı

Organik Yumurta,diyarbakır Genelinde Yumurta Satışı,diyarbakır Genelinde Organik Yumurta Satışı,diyarbakır Genelinde Uçan Tavuk Yumurtası Satışı,diyarbakır Genelinde Kaçan Tavuk Yumurta Satışı,diyarbakır Genelinde Köy Yumurtası Satışı,yenişehirde Yumurta

Organik Yumurta Hakkında

ORGANİK YUMURTA 

YUMURTA 

UÇAN TAVUK YUMURTA 

KAÇAN TAVUK YUMURTA 

KÖY YUMURTASI 

VEYSİ İLKAYA 

DİYARBAKIR YENİŞEHİR 

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Sınırsız müşteri ve tüketici mutluluğu sağlamak için, beklentileri fazlasıyla karşılamak, satış öncesi ve satış sonrasında ürünlerimize sahip çıkmak.

İçerisinde bulunduğumuz pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını tatmin edip, yaşam kalitesini artırmaya yönelik bir sosyal sorumluluk anlayışıyla, profesyonelce çalışan güvenilir bir gıda şirketi olmak.

 

köy ürünleri ile ilgili görsel sonucu

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    LEZZETLİ YUMURTA

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00