ÖVER PLASTİK

Över Plastik

Oğlananası Atatürk Mah Astim Metal İşleri Sanayi Sit No 12 Menderes, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Över Plastik
İsmail Över
Oğlananası Atatürk Mah Astim Metal İşleri Sanayi Sit No 12
Menderes , İzmir
İş Alanları

ticaret

Över Plastik,izmir Genelinde Plastik Satışı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Plastik İmalatı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Ambalaj Hizmeti Veren Firmalar,izmir Genelinde Ambalaj Satışı Yapan Firmalar,mendereste Plastik Satışı Yapan Firmalar,mendereste Plas

Över Plastik Hakkında

ÖVER PLASTİK 

PLASTİK İMALAT 

ABMBALAJ HİZMETİ 

İSMAİL ÖVER 

İZMİR MENDERES 

misyon ile ilgili görsel sonucu

Operasyonel Mükemmellik ve Üstün Müşteri Hizmetleri sayesinde Esnek Ambalaj sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir olmak . Müşterilerimize en iyi ve özel ambalaj ürünleri sunmak. ürünleri, Çevre ve İnsan Sağlığını Esas Alarak, Etkin, Verimli ve Kaliteli Olarak üretmek,hayatın her alanında kullanılır ürünler tasarlamak ve tutku ile bütün bunları yapacağımıza inanmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00