ÖZ CERECİLER SANAT DÜNYASI

Öz Cereciler Sanat Dünyası

Yeşil Mah Hasan Özçivi 4202 Sok No:60 Tarsus, Mersin
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Öz Cereciler Sanat Dünyası
Yasin Makal
Yeşil Mah Hasan Özçivi 4202 Sok No:60
Tarsus , Mersin
İş Alanları

ticaret

Öz Cereciler Sanat Dünyası,mersinde Seramik Kaplama Firmaları,mersinde Çömlek Satışı Yapan Firmalar,mersinde Çömlek İmalatı Yapan Firmalar,mersinde Kabartma Uygulaması Yapan Firmalar,mersinde Peyzaj Firmaları,mersinde Peyzaj İmalatı Yapan Firmalar,tarsusd

Öz Cereciler Sanat Dünyası Hakkında

MİSYON & VİZYON

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan POLAT SERAMİK kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri, gerekse kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

ÖZ CERECİLER SANAT DÜNYASIn'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiğimiz görevlerde; farklılıklar yaratarak kalıcı eserler oluşturma hedefimizi ve işlerini uygulama süresi açısından üstün başarıyla yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Harika

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00