ÖZ YÜREK HAVUZ

Öz Yürek Havuz

Çiğdemmah Eceler Sok No 15 Daire 2 Beykoz, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Öz Yürek Havuz
Enver Öz Yürek
Çiğdemmah Eceler Sok No 15 Daire 2
Beykoz , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Öz Yürek Havuz,istanbul Genelinde Yüzme Havuz İzolasyon Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Çatı Membran Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Şıngıl Sürme Mekanik Ustası,istanbul Genelinde Havuz Mekanik Ustası,beykozda Yüzme Havuz İzolasy

Öz Yürek Havuz Hakkında

ÖZ YÜREK HAVUZ

YÜZME HAVUZU İZOLASYON

ÇATI MEMBRAN 

ŞINGIL SÜRME MEKANİK USTASI

HAVUZ MEKANİK USTASI

ENVER ÖZYÜREK

İSTANBUL BEYKOZ

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Havuz sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında kusursuz uygulamalar ortaya çıkaran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, çalışanlarının devamlı katılımı ile oluşturulan kalite politikasının eksiksiz biçimde uygulanmasını sağlayan, birinci derecede tercih edilen bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli malzemelerle uzun ömürlü ve teknolojik çözümler üreterek sektör içerisinde liderliğimizi korumak, yaptığımız işlere ve müşterilerimize değer katmak amacıyla uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    hizmetiniz mükemmel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00