ÖZALP OTOMOTİV

Özalp Otomotiv

Yenişehir Mahallesi Abdullah Gül Bulvarı No:9/3 Şanlıurfa/akçakale Akçakale, Şanlıurfa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Özalp Otomotiv
Mehmet Özalp
Yenişehir Mahallesi Abdullah Gül Bulvarı No:9/3 Şanlıurfa/akçakale
Akçakale , Şanlıurfa
İş Alanları

ticaret

oto alım satım

Özalp Otomotiv,şanlıurfa Genelinde Otomotiv Firmaları,şanlıurfada Traktör Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada Araba Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada Traktör Bayiliği Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfada En İyi Traktör Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada Perake

Özalp Otomotiv Hakkında

ÖZALP OTOMOTİV

MEHMET ÖZALP

TRAKTÖR PERAKENDE SATIŞI , ARABA SATIŞI , TRAKTÖR BAYİLİĞİ

ŞANLIURFA/AKÇAKALE

Vizyon & Misyon

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan"insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek müşterileri gerekse de tedarikçileri için adını sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Verdiği hizmetle farklılıklar yaratarak sektöründe kalıcı olma hedefi ile kaliteli hizmet ve çözüm sürecini üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite ve çözüm sağlayan ürünlerimiz ile uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermek.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmek.
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim helal olsun çok kaliteli iş yapıyorsunuz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00