ÖZAY OTO LASTİK

Özay Oto Lastik

Hayati Harani Mah No 99 Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Özay Oto Lastik
Ahmet Ay
Hayati Harani Mah No 99
Merkez , Şanlıurfa
İş Alanları

Lastik tamircisi

Özay Oto Lastik,şanlıurfada Motosiklet Tamiri Yapan Firmalar,şanlıurfada Oto Lastik Tamiri Yapan Firmalar,şanlıurfada Oto Lastik Alım Satımı Yapan Firmalar,şanlıurfada Sıfır Oto Lastik Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada 2. El Oto Lastik Satışı Yapan Firmal

Özay Oto Lastik Hakkında

ÖZAY OTO LASTİK 

HER TÜRLÜ MOTOSİKLET TAMİRİ

OTO LASTİK TAMİRİ 

OTO LASTİK ALIM SATIMI YAPILIR

HER TÜRLÜ SIFIR VE İKİNCİ EL OTO LASTİK SATIŞI 

AHMET AY 

ŞANLIURFA MERKEZ 

misyon ile ilgili görsel sonucu

 insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek firmamızın elektrik ve elektironik sektöründeki toplam kalitesini geliştirmektir. Firmamız içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için gayret sarf ederler.Tecrübelerimiz,bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize teknolojik alt yapımız ile hızla gelişen elektrik dünyasında sürekli bir arada olduğu çalışma ilkemizle hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz;

Şirketimizin yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde,Yurt içinde elektrik  Sektörü aracılığı ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bu sektörde müşterisine güven veren,müşteri odaklı düşünen,yaptığımız el emeği ve tecrübelerimiz doğrultusunda akılda kalan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    oto lastik bakımınız için teşekkürler

    Ahmet
    Asıl biz teşekkür ederiz efendin

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00