ÖZCAN KAYA SAHA BETON

Özcan Kaya Saha Beton

Ankara/merkez-Konya/merkez Merkez, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Özcan Kaya Saha Beton
Özcan Kaya 0 545 723 64 40
Ankara/merkez-Konya/merkez
Merkez , Ankara
İş Alanları

ticaret

Özcan Kaya Saha Beton,ankara Merkezde Saha Beton Uygulaması Yapan Firmalar,ankara Merkezde Fırçalı Beton Uygulaması Yapan Firmalar,ankara Merkezde Baskı Beton Uygulaması Yapan Firmalar,ankara Merkezde Kalıp Beton Uygulaması Yapan Firmalar,ankara Merkezde

Özcan Kaya Saha Beton Hakkında

ÖZCAN KAYA

           SAHA BETON            05457236440

SAHA BETON - BASKI BETON - FIRÇALI BETON - KALIP BETON - PARLAK BETON

ANKARA/MERKEZ-KONYA/MERKEZ

Misyon & Vizyon

Misyonunuz

Kendimizi sürekli geliştirerek hizmet kalitemizi olabildiğince üst düzeye çıkarmak, hızlı büyümemizi sürdürerek istihdam yaratmak, bilgili, etkin, alanında profesyonel personeller yetiştirmek, her alanda iş disiplinini elden bırakmadan çalışıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sistemli bir şekilde kurumsal yapımızı geliştirmeye devam edip yeni yatırımlar yapmak.

Vizyonumuz

Her alanda bulunduğumuz sektörün öncüsü olup, yenilikleri takip edip uygulayıp bulunduğumuz sektörde bir adım önde olmak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün gruplarımızı müşterilerimizin beğenisine sunup olabildiğince fazla kişinin şirketimizle tanışmasını sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Calismalarinizsan dolyi sizlere ve ekibinize tesekur ederim

    Ercan KAYA
    Rica ederim bizim.isimiz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00