ÖZKAN RESTAURANT CAFE

Özkan Restaurant Cafe

Hatay Cevlik Kapı Suyu Mahallesi No:359 Hatay/samandağı Samandagi, Hatay
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Özkan Restaurant Cafe
Asıf Özkan
Hatay Cevlik Kapı Suyu Mahallesi No:359 Hatay/samandağı
Samandagi , Hatay
İş Alanları

ticaret

Restaurant lokanta

Özkan Restaurant Cafe,hatay Genelinde Restaurant Firmaları,hatayda En İyi Restaurant Firmaları,hatayda Kebap Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,hatayda Fast Food Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,hatayda Soğuk Meze Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,hatayda Yerli

Özkan Restaurant Cafe Hakkında

ÖZKAN RESTAURANT CAFE

ASIF ÖZKAN

KEBAP ÇEŞİTLERİ , ET VE BALIK ÜRÜNLERİ , SOĞUK MEZELER , BALIK EKMEK , YERLİ VE YABANCI ALKOL ÇEŞİTLERİ , ÖZEL NARLI LEVREK

HATAY/SAMANDAĞI

MISYON VE VIZYON

Vizyonumuz
Cafe ve restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla hatay'ın' ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz
Cafe ve restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    hizmet kaliteli muhteşem bizler çok memnun kaldık herşey harikaydı herkese tavsiye ederim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00