PER-TEM PERDE

Per-Tem Perde

Bağcılar Mahallesi Yeni Siverek Caddesi Zilan 8 Sitesi Altı Diyarbakır Merkez yenisehir, Diyarbakır
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Per-Tem Perde
Vezir Ayyıldız
Bağcılar Mahallesi Yeni Siverek Caddesi Zilan 8 Sitesi Altı Diyarbakır Merkez
yenisehir , Diyarbakır
İş Alanları

perde satışı

Per-Tem Perde,diyarbakır Merkezde Perde Yıkama Firmaları,diyarbakır Merkezde En İyi Perde Yıkamacılar,diyarbakır Merkezde Stor Perde Yıkama Firmaları,diyarbakır Merkezde Zebra Perde Yıkama Firmaları,diyarbakırda Uygun Perde Yıkama Firmaları,diyabakır Merk

Per-Tem Perde Hakkında

PER-TEM PERDE YIKAMA​

0 535 978 39 23

DİYARBAKIR 

MİSYON VE VİZYON

MİSYONUMUZ
TEMIZLIK SEKTÖRÜNDE AKLA GELEBILECEK HER TÜRLÜ ISTEĞI HIZLI, KALITELI, EN DOĞRU FIYAT YAPISI ILE MÜŞTERI MEMNUNIYETINE DAYALI OLARAK GERÇEKLEŞTIREN ZAMANIN TÜM ŞARTLARINA UYUM SAĞLAYAN, SÜREKLI KENDINI GELIŞTIREN BIR IŞLETME OLMAK, IŞLETMEMIZIN EN ÖNEMLI MISYONUDUR.

VİZYONUMUZ
TEMIZLIK SEKTÖRÜNDE HER ZAMAN TERCIH EDILEN, EN IYI HIZMETI YAPMAYI KENDINE ILKE EDINMIŞ BÖLGESINDE AKLA GELEN ILK MARKA OLMAK FIRMAMIZIN VIZYONUDUR.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00