Pİ ISI YALITIM İNŞAAT SANAYİ TİC.LTŞ.

Pi Isı Yalıtım İnşaat Sanayi Tic.ltş.

Atatürk Mahallesi Osmangazi Caddesi 41/c İzmir/bornova/buca/çiğli Bornova, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Pi Isı Yalıtım İnşaat Sanayi Tic.ltş.
Emre Tuna
Atatürk Mahallesi Osmangazi Caddesi 41/c İzmir/bornova/buca/çiğli
Bornova , İzmir
Pi Isı Yalıtım İnşaat Sanayi Tic.ltş,izmir Genelinde Isı Yalıtım İşleri Yapan Firmalar,izmirde Dış Cephe Isı Yalıtım Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Fileli Sıva Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Mantolama Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Çatı İzolasyon

Pi Isı Yalıtım İnşaat Sanayi Tic.ltş. Hakkında

Pİ ISI YALITIM İNŞAAT SANAYİ TİC.LTŞ

EMRE TUNA

DIŞ CEPHE ISI YALITIM , FİLELİ SIVA , Pİ YAPI (MANTOLAMA) , ÇATI İZOLASYONU , ENERJİ KİMLİK BELGESİ , TAŞ YÜNÜ , KÖPÜK UYGULAMASI

İZMİR/BORNOVA

Misyon, Vizyon, Değerler

Misyon

Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimizin talepleri olan ürünleri en yüksek üretim standartlarında, insan ve çevre sağlığını gözeterek sunmaktır. 
 

Vizyon

Isıtma sektöründe yenilikçi, yüksek kalitede üretim gerçekleştiren, uluslar arası pazarlarda yüksek rekabet gücüne sahip, aynı anda üreten ve bu ürünleri hem yurtiçine hem de yurt dışına pazarlayan Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olmaktır. 
 

Değerler

Müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ve rekabetçiliği esas alan bir yönetim temelinde, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan, çalışanlarını daima geliştiren ve yaratıcılıklarını teşvik eden, çevre ve topluma duyarlı olmak firmanın değişmez değerlerdir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harika işler çıkartıyosunuz kardeşim helal olsun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00