PİR HALI VE KOLTUK YIKAMA

Pir Halı Ve Koltuk Yıkama

İzmir/menemen/kaşıyaka Ciģli Ulukent Kent2 Evka 5 Menemen, İzmir
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Pir Halı Ve Koltuk Yıkama
....
İzmir/menemen/kaşıyaka Ciģli Ulukent Kent2 Evka 5
Menemen , İzmir
Mevsim Halı Ve Koltuk Yıkama,izmir Genelinde Halı Ve Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Halı Ve Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Halı Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Araç Koltuk Yıka

Pir Halı Ve Koltuk Yıkama Hakkında

Menesa HALI YIKAMA VE KOLTUK YIKAMA

İHSAN YILDIRIM

HALI YIKAMA - KOLTUK YIKAMA - ARAÇ KOLTUK YIKAMA - İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK - STOR VE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ - BATTANİYE VE YORGAN YIKAMA HİZMETİ VEREN FİRMALAR

İZMİR/MENEMEN/KARŞIYAKA

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik hizmeti ve koltuk yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve koltuk yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00