POYRAZ OTO

Poyraz Oto

75.yıl Sanayi Sitesi 1169.sokak 32/a Aydın/didim didim, Aydın
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Poyraz Oto
Hüseyin Seven
75.yıl Sanayi Sitesi 1169.sokak 32/a Aydın/didim
didim , Aydın
İş Alanları

Oto tamirci

Poyraz Oto,aydın Merkezde Oto Yedek Parça Satan Firmalar,aydın Merkezde Araba Yedek Parça Satan Firmalar,didim Merkezde Oto Tamiratı Yapan Firmalar,didim Merkezde Oto Cam Filmi Satan Firmalar,didim Merkezde Araç Tamir Ustaları,didim Merkezde En Yakın Oto

Poyraz Oto Hakkında

POYRAZ OTO TAMİR & YEDEK PARÇA

AYDIN / DİDİM

 

Misyonumuz

POYRAZ OTO TAMİR , YEDEK PARÇA , CAM FİLMİ ; Kendini sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüp, Çağımızın modern servis hizmetleri anlayışıyla, gelişen ve değişen hizmet ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine maksimum hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir. .

Vizyonumuz

  • Kaliteli Hizmet…
  • Garantili Hizmet…
  • Sınırsız Hizmet…
  • Profesyonel Hizmet…
  • Müşteri Memnuniyeti…
  • Zamanında Teslimat…
  • Güleryüz…

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00