PROFESYONEL KROM BOYA MERKEZİ

Profesyonel Krom Boya Merkezi

İnönü Mahallesi 682/14.sokak No:71 İzmir/buca Buca, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Profesyonel Krom Boya Merkezi
Uğur Tunalı
İnönü Mahallesi 682/14.sokak No:71 İzmir/buca
Buca , İzmir
İş Alanları

ticaret

Profesyonel Krom Boya Merkezi,izmir Genelinde Krom Boya Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Krom Boya Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Kaplama Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Boya Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Krom Kaplama Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde

Profesyonel Krom Boya Merkezi Hakkında

PROFESYONEL KROM BOYA MERKEZİ

UĞUR TUNALI

KALAMA - BOYA - KROM KAPLAMA

İZMİR/BUCA

Misyon-Vizyon

Misyonumuz

Bu Sektöründe usta elleriyle, hünerlerini büyük bir titizlik ve kalite anlayışıyla icra etmek; ehliyetli kadromuz ile izmir piyasasında boya , asma tavan , karton piyer  alanında aranan firma olmak. Eğitim ile becerilerimize gelişen teknolojiyide ekleyerek kalite bilincimizi arttırmak.

Vizyonumuz

Müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa süre içinde uygulayarak müşteri memnununiyetini kazanır. Firma çalışanlarımızın eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünlenmiştir.. Gerek yaşam merkezlerinizi gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak harika mekanlara dönüştürüyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim başarılaırnızın devamını dilerim 1 numarasınız

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00