PUMA OTOMATİK ÇADIR-TENTE GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ

Puma Otomatik Çadır-Tente Gölgelendirme Sistemleri

Demirhendek Çadı 188/1 Ankara/siteler Merkez, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Puma Otomatik Çadır-Tente Gölgelendirme Sistemleri
Nuh Özbey
Demirhendek Çadı 188/1 Ankara/siteler
Merkez , Ankara
İş Alanları

ticaret

tente

Puma Otomatik Çadır-Tente Gölgelendirme Sistemleri,ankara Genelinde Çadır Ve Tente Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,ankarada Tente Ve Çadır Sistemleri Montajı Ve Satışı Yapan Firmalar,ankarada Otomatik Tente Sistemleri Satışı Ve Montajı Yapan Firmalar,ank

Puma Otomatik Çadır-Tente Gölgelendirme Sistemleri Hakkında

PUMA OTOMATİK ÇADIR - TENTE GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ

NUH ÖZBEY

CAFE PLAJ ŞEMSİYESİ - AÇILIR - KAPANIR OTOMATİK TENTE SİSTEMLERİ - OTOMATİK RAYLI ÇADIR - TENTE SİSTEMLERİ

ANKARA/SİTELER

MİSYON/VİZYON

Tente ve çadır sistemlerinin olduğu tüm sektörlerde müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan, sürekli genişleyen ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.
Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile ofis mobilya alanında sektörde öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer alabilmek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00