Rönesans izolasyon

Rönesans İzolasyon

Mustafa Kemal.697/20.sokak.35380 Buca/izmir Buca, İzmir
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Rönesans İzolasyon
Mehmet Kılıçalp
Mustafa Kemal.697/20.sokak.35380 Buca/izmir
Buca , İzmir
İş Alanları

Çatı tamiratı

İzolasyon Mantolama Yalıtım Yapı İnşaat Buca Çatı Tadilat Tamirat İşleri Buca Su İzolasyon Ustası Buca Çatı Yalıtım Ustası Buca Anahtar Teslim Çatı Tamiratı Buca Çatı İzolasyon Yapanlar Buca Çatı Tadilat Ustası İzmir Buca Çatı İzolasyon Ustası İzmir Buca

Rönesans İzolasyon Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu


 Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, dürüst çalışma anlayışımızla müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevremize güven vererek kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde artırmaktır.

 

 insanlar, binalar ve sorunlar var olduğu sürece, uzman çalışanlarımız ile yaşam alanlarınızın her türlü talebini kalite, güven, hızlı hizmet anlayışı ile yerine getirmek. Başarılı projelere hep birlikte imza atmaktır.

 

kullandığımız malzeme tam elastik olup uv güneş ışınlarına dayanıklı açık halde 30 yıl ömrü vardır.  islem yapacağımız zemine çatlak birlestirici astar sonrasında parapet ve zemin birleşimine statik oturumlara karşı genişleyebilen polyester esaslı keçe ile aynı şekilde bütün zemine tam elastik malzeme ile tamamın da 4 kat islem yapıyoruz . işlemden sonra 3 günlük su testine tabi tutuyoruz herhangi bi sorun olmadığı anlaşılınca ücreti o şekilde alıyoruz.  RÖNESANS İZOLASYON  resmi sözleşme olarak 5 yıl garanti vermektedir .   05468140825

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Emeğinize sağlik basarınızın devamını dilerim

 • 5/5

  Kaliteli işçilik .herkrse tavsiye ederim

 • 5/5

  Mehmet bey ve ekibine başarılar. Gerçektende kesin çözüm. Çok memnum kaldım

 • 5/5

  Çok memnun kaldım çatım artık şu almıyor

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00