ROTA TASARIM

Rota Tasarım

Gönüloğlu Mahallesi 15 Temmuz Sokak No:1 17/b Sivas/suşehri Susehri, Sivas
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Rota Tasarım
Samet Altaş
Gönüloğlu Mahallesi 15 Temmuz Sokak No:1 17/b Sivas/suşehri
Susehri , Sivas
İş Alanları

ticaret

Rota Tasarım,sivas Genelinde Tasarım Firmaları,sivasta Ahşap Pleksi Satışı Yapan Firmalar,sivasta Hediyelik Eşya Satışı Yapan Firmalar,sivasta Magnet İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,sivasta Anahtarlık İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,sivasta Renkli Baskı

Rota Tasarım Hakkında

ROTA TASARIM

SAMET ALTAŞ

AHŞAP PLEKSİ , HEDİYELİK EŞYA , MAGNET ÇEŞİTLERİ , ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ , RENKLİ BASKI , İMALAT - TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ

SİVAS/MERKEZ

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz

Müşterilerinin hediyelik eşya taleplerine geniş ürün yelpazesi ile yanıt verebilmeyi amaçlıyoruz. Ayrıcalıklı, kaliteli ve orjinal ürünü sağlamak birinci önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Alanımız  ve ustalığımız olan hediyelik eşya sektöründe, Türkiye'nin önde gelen ve tercih edilen tasarım firmaları arasında yer alarak en geniş kitlelere en iyi hizmeti sağlamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten çok kaliteli ürünler ve çok güzel işçilik ellerinize sağlık :)

    samet ALTAŞ
    Teşekkürler :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00