ŞAFAK ELEKTRİK YUNUSELİ MEYDANI

Şafak Elektrik Yunuseli Meydanı

Biladi Yunus Caddesi No:6/a Bursa/osmangazi Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Şafak Elektrik Yunuseli Meydanı
Murtaza Şafak
Biladi Yunus Caddesi No:6/a Bursa/osmangazi
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

ticaret

elektrikçi

Şafak Elektrik Yunuseli Meydanı,bursa Genelinde Elektrikçi,bursada Uydu Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,bursada Tesisat Ve Taahhüt Hizmeti Veren Firmalar,bursada Led Aydınlatma Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,bursada Elektronik Parça Tedarik Firmaları,b

Şafak Elektrik Yunuseli Meydanı Hakkında

ŞAFAK ELEKTRİK YUNUSELİ MEYDANI

MURTAZA ŞAFAK

UYDU SİSTEMLERİ , TESİSAT , TAAHHÜT TOPTAN VE PERAKENDE TİCARETİ , LED AYDINLATMA , ELEKTRONİK PARÇA TEDARİKÇİSİ , LED TABELA İMALATI SATIŞI VE MONTAJI , CAMİ AYDINLATMA İMALATI

BURSA/OSMANGAZİ

VİZYON / MİSYON

Vizyonumuz

Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle, farklılıklar yaratarak dürüst ve ilkeli rekabet koşulları içerisinde kalıcı üstünlük sağlayarak Elektrik Malzemeleri pazarında vazgeçilmeyen ticari paydaş olmak.

Misyonumuz

Elektrik Malzemeleri satışı pazarında Müşteri taleplerinin karşılanmasında teknik detaya verdiğimiz önem ve özen ile sektörün ve paydaşlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı hissettirecek değerde kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  süpersiniz :)

 • 5/5

  gerçekten muhteşemsiniz çok güzel işler yapıyosunuz herkese tavsiye ederim :)

 • 5/5

  gerçekten muhteşemsiniz çok güzel işler yapıyosunuz herkese tavsiye ederim :)

 • 5/5

  gerçekten muhteşemsiniz çok güzel işler yapıyosunuz herkese tavsiye ederim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00