SAMANDAĞ YABANCI DİL MERKEZİ

Samandağ Yabancı Dil Merkezi

Devlet Hastanesi Civarı Samandağ İlçe Milli Eğitim Yanı Hatay/samandağı Samandagi, Hatay
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Samandağ Yabancı Dil Merkezi
Ece Oğur
Devlet Hastanesi Civarı Samandağ İlçe Milli Eğitim Yanı Hatay/samandağı
Samandagi , Hatay
İş Alanları

ticaret

Özel öğretim

Samandağ Yabancı Dil Kursu,samandağ Genelinde Yabancı Dil Eğitimi Veren Firmalar,samandağda Yabancı Dil Eğitim Hizmeti Veren Firmalar,samandağda Genel İngilizce Eğitim Hizmeti Veren Firmalar,samandağda Akademik İngilizce Eğitimi Veren Firmalar,samandağda

Samandağ Yabancı Dil Merkezi Hakkında

SAMANDAĞ YABANCI DİL MERKEZİ

ECE OĞUR

GENEL İNGİLİZCE - YKS DİL - YDS YÖK DİL - AKADEMİK İNGİLİZCE - HAZIRLIK ATLAMA - ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU - ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ - ALMANCA A1 , A2 , B1 - ALMANYADA AKADEMİK KARİYER

HATAY/SAMANDAĞ

Vizyon-Misyon

VİZYON

Okulumuzun vizyonu, yenilikçi ve dinamik bir anlayışla dil öğretimindeki çağdaş yaklaşımları, yöntem ve teknikleri Üniversitemizin hedef ve amaçlarıyla birleştirerek nitelikli ve modern bir dil eğitimi vermek; öğrencilerin hem bilimsel çalışma alanlarında hem de iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları dil becerilerini kazandırmak, öğrencilerin yabancı dil öğrenim süreçlerinde kendine güvenen, sorumlu ve bağımsız öğrenen bireyler olmalarını sağlamaktır.

 

MİSYON

Bu vizyon doğrultusunda okulumuzun misyonu; öğrencilerin yabancı dilde ve Yetenek ,  sözlü ve yazılı iletişim becerilerini geliştirerek, lisans öğrenimleri sürecinde ve sonrasında ihtiyaç duyacakları sağlam bir yabancı dil altyapısı kazandırmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Tereddütsüz Beş yıldız...

  • 5/5

    tavsiye ettiğim bir kurumdur.çıkın çıkın gelin ????gec kaldıgınız her an bı kayıp

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00