SARALKENT LAHMACUN VE PİDE SALONU SAHİL MARKET

Saralkent Lahmacun Ve Pide Salonu Sahil Market

Merkez Mahallesi Alparslan Karabulut Bulvarı N/blok No:22 Yalova/altınova/kaytazdere Altinova, Yalova
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Saralkent Lahmacun Ve Pide Salonu Sahil Market
Sema Güven - Sümer Güven
Merkez Mahallesi Alparslan Karabulut Bulvarı N/blok No:22 Yalova/altınova/kaytazdere
Altinova , Yalova
İş Alanları

ticaret

LOKANTA RESTAURANT

Saralkent Lahmacun Ve Pide Salonu Sahil Market,yalova Genelinde Lahmacun Ve Pide Salonu Hizmeti Veren Firmalar,yalovada Lahmacun Pide Ve Salonu Hizmeti Veren Firmalar,yalovada Pizza Satışı Yapan Firmalar,yalovada Şiş Kebap Satışı Yapan Firmalar,yalovada S

Saralkent Lahmacun Ve Pide Salonu Sahil Market Hakkında

SARALKENT LAHMACUN VE PİDE SALONU SAHİL MARKET

SEMA GÜVEN - SÜMER GÜVEN

LAHMACUN , PİDE , ŞİŞ KEBAP , SEBZE ÇEŞİTLERİ , GIDA ÜRÜNLERİ , DENİZ ÜRÜNLERİ , ZÜCCACİYE ÜRÜNLERİ , KİLO İLE MANTI SATIŞI

YALOVA/KAYTAZDERE-ALTINOVA

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

İnsanların sağlık yönünden güvenli gıdayı alabilmeleri ve "daha iyi bir yaşam” için “Saralkent Güvencesini" oluşturmak ve sürekliliği sağlamak. Toplumun beklentilerine duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimsemek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

Vizyonumuz

“Gıda güvenliğine” ve “damak tadına” uygun üretim yapmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmektir.

Hedefimiz

Üstlenmiş olduğumuz misyon; kararlılıkla hareket edeceğimizi gösterirken, vizyonumuz ise gelecekte şimdiki konumumuzdan daha iyi bir konuma gelmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ürünleriniz çok güzel ve çok taze :) bizler çok memnun kaldık :) teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00