SARI MOBİLYA (2.EL)

Sarı Mobilya (2.el)

Cumhuriyet Mahallesi Kazım Türkmen Caddesi No:58 Ordu/altınordu Merkez, Ordu
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Sarı Mobilya (2.el)
Salih Sarı - Kenan Sarı
Cumhuriyet Mahallesi Kazım Türkmen Caddesi No:58 Ordu/altınordu
Merkez , Ordu
İş Alanları

ticaret

Mobilyacılar

Sarı Mobilya (2.el),ordu Genelinde İkinci El Mobilya Alım Ve Satımı Yapan Firmalar,orduda İkinci El Mobilya Satışı Ve Beyaz Eşya Satışı Yapan Firamlar,orduda 2.el Mobilya Satışı Yapan Firmalar,orduda 2.el Beyaz Eşya Alım Ve Satımı Yapan Firmalar,orduda Ya

Sarı Mobilya (2.el) Hakkında

SARI MOBİLYA (2.EL)

SALİH SARI - KENAN SARI

2.EL MOBİLYA - 2.EL BEYAZ EŞYA - BAZA - YATAK - KOLTUK - MASA - SANDALYE - ALIM VE SATIM HİZMETİ

ORDU/ALTINORDU

Misyon - Vizyon

Misyonumuz

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmak.

Vizyonumuz

Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00