Gizlilik Politikası

FirmaNNette.Com Firma Platformu, kullanıcıların http://www.FirmaNNette.Com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kullanıcıların ve kayıtlı firmaların ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgilerin ve firmaların özel bilgileri gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. FirmaNNette.Com Firma Platformu, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 

FirmaNNette.Com Firma Platformu, kişisel ve kayıtlı firma bilgilerini kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

 
FirmaNNette.Com Firma Platformu, kişisel ve kayıtlı firmaların bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. FirmaNNette.Com Firma Platformu’ nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,http://www.FirmaNNette.Com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, FirmaNNette.Com Firma Platformu’ nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 
FirmaNNette.Com Firma Platformu, kullanıcılara ve kullanıcıların http://www.FirmaNNette.Com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 
FirmaNNette.Com Firma Platformu, iş bu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman http://www.TrakyAjans.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. FirmaNNette.Com Firma Platformu’ nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, http://www.FirmaNNette.Comsitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

FirmaNNette.Com Firma Platformu (http://www.FirmaNNette.Com) u ziyaret eden ve bu sitede gezinen her kullanıcı yada ziyaretçi FirmaNNette.Com Firma Platformu’ nin belirlemiş olduğu Gizlilik Politikasını siteye girdiği saniyeden itibaren kabul etmiş sayılır.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00