SEDAT SİNCAR YAPI VE İNŞAAT

Sedat Sincar Yapı Ve İnşaat

İzmir/merkez-Buca-Şirinyer Merkez, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Sedat Sincar Yapı Ve İnşaat
Sedat Sincar
İzmir/merkez-Buca-Şirinyer
Merkez , İzmir
İş Alanları

ticaret

İnşaat firmaları

Sedat Sincar Yapı Ve İnşaat,izmir Genelinde Zemin Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,izmir Genelinde Saha Beton Uygulaması Yapan Firmalar,izmir Genelinde Baskı Beton Uygulaması Yapan Firmalar,izmir Genelinde Endüstriyel Zemin Uygulaması Yapan Firmalar,izmir

Sedat Sincar Yapı Ve İnşaat Hakkında

SEDAT SİNCAR YAPI VE İNŞAAT

SEDAT SİNCAR

FABRİKA ZEMİN - SAHA BETON - AKARYAKIT ZEMİN - BASKI BETON - ENDÜSTRİYEL ZEMİN UYGULAMA - HELİKOPTERLİ ŞAP UYGULAMASI - DESENLİ KALIP UYGULAMASI - ÇEVRE DÜZENLEME - SERAMİK - FAYANS - KARO UYGULAMASI

İZMİR/MERKEZ

VİZYON MİSYON

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Saha beton uygulamanız çok temiz

 • 5/5

  Çok başarılı bir firmasınız Sedat bey bu hizmetinizden çok memnun kaldık

 • 5/5

  kardeşim başarılarınızın devamını dilerim tebrikler

  Kadir topbaş
  Teşekkür ederim
  Kadir topbaş
  Teşekkür ederim
  ahmet güneş
  çok titiz ve başarılı bir firma
  ahmet güneş
  çok titiz ve başarılı bir firma

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00