SEFA TİCARET TÜP DAMACANA SU

Sefa Ticaret Tüp Damacana Su

Kız Kalesi Mahallesi Silifke Mersin Bulvarı No:89 Mersin/erdemli Erdemli, Mersin
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Sefa Ticaret Tüp Damacana Su
Necdet Aktaş
Kız Kalesi Mahallesi Silifke Mersin Bulvarı No:89 Mersin/erdemli
Erdemli , Mersin
Sefa Ticaret Tüp Damacana Su,mersin Genelinde Tüp Satışı Yapan Firmalar,mersinde Damacana Su Satışı Yapan Firmalar,mersinde Tüp Ve Damacana Su Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,mersinde İpragaz Bayii Tüp Satışı Yapan Firmalar,mersinde Berrak Su Satışı Yapan

Sefa Ticaret Tüp Damacana Su Hakkında

SEFA TİCARET TÜP DAMACANA SU

NECDET AKTAŞ

TÜP SU ÇEŞİTLERİ , İPRAGAZ BAYİİ , BERRAK SU , IRMAK SU , SIRMA SU , KARACADAĞ SU , SU BAYİİ , SEFA TÜP VE SU BAYİİ , SODA ÇEŞİTLERİ , HAYAT SU , DAMACANA SU

MERSİN/ERDEMLİ

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

MERSİN ERDEMLİDE Halkına kesintisiz, kaliteli, ekonomik ve uluslararası standartlarda sağlıklı içme ve kullanma suyu temin ederek, oluşan atıksuyu çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden uzaklaştırmak.

Vizyonumuz

MERSİN ERDEMLİ'DE Ulaşır ve ulaşılır hizmetiyle; kurumsal kalite ile, insanı ve çevreyi esas alarak, türkiye’de su ve kanalizasyon idareleri arasında ilk on’da yer almak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harkikasınız :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00