ŞEFFAF CAM

Şeffaf Cam

Vatan Mahallesi 9102.sokak No:3 İzmir/karabağlar karabaglar, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Şeffaf Cam
Eren Eskikokfa
Vatan Mahallesi 9102.sokak No:3 İzmir/karabağlar
karabaglar , İzmir
İş Alanları

ticaret

Camcı

Şeffaf Cam,izmir Genelinde Cam İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,izmirde Cam İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,izmirde Alüminyum Doğrama Uygulaması Yapan Firmalar,izmirde Cam Kapı İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,izmirde Vitrin İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,

Şeffaf Cam Hakkında

ŞEFFAF CAM

EREN ESKİKOKFA

CAM KAPI , CAM , ALÜMİNYUM DOĞRAMA , VİTRİN , KATLANIR CAM , ÇOKLU SÜRME İMALAT - MONTAJ - SATIŞ

İZMİR/KARABAĞLAR

Vizyon & Misyon

VİZYON

Vizyonumuz kaliteli ve sürekli  hizmet vermek; bu anlayışın sürekliliğini sağlaya bilmek her geçen gün daha kaliteli ve daha  disiplinli üretim yapabilmek için teknolojiyi ve üretim tekniklerini yakından takip edip, dünya standartlarında  üretim  ve uygulama yapmaktır.

 

MİSYON

 

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, eksikliği hissedilen ürünlerin ve ürün kalitesinin temin edilmesi, üretimin gerçekleştirilmesi, çeşitliliğin arttırılması yoluyla hizmet verdiğimiz bölge insanlarının yaşam standartlarının yükseltilmesi insanın ve insani değerlerin her zaman ilk sırada tutulması, ülke ekonomisinin yüksek standartlara  ulaşması en büyük görevimiz ve misyonumuzdur.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim çok güzel işler yapıyosunuz tebrik ederim ve gerçekten özenle ve çok güzel çalışıyosunuz :) çok memnun kaldık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00