SERKAN USTA OCAKBAŞI

Serkan Usta Ocakbaşı

Adana Çukurova Çukurova, Adana
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

LOKANTA RESTAURANT

Serkan Usta,adanada Mangal Uygulaması Yapan Firmalar,adanada El Yapımı Sucuk Satışı Yapan Firmalar,adanada Adana Kebap Satışı Yapan Firmalar,adanada Mumbar Satışı Yapan Firmalar,adanada Şırdan Satışı Yapan Firmalar,çukurovada Mangal Uygulaması Yapan Firma

Serkan Usta Ocakbaşı Hakkında

SERKAN USTA OCAKBAŞI

MANGAL 

MİDİK KAZBAŞI 

EL YAPIMI SUCUK 

ADANA KEBAP 

MUMBAR 

ŞIRDAN 

SERKAN ERDAMAR 

ADANA ÇUKUROVA 

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Adanada kebap nerede yenir?

Misyonumuz
Restaurant sektöründe adanada mumbar nerede yenir sorusuna cevap olmak ve müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır. Adanada en iyi ocakbaşı olmaktır.

Değerlerimiz
- Kaliteli ve uzman kadro,
- Temiz, hijyenikve güvenilir bir üretim,
- Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
- Taptaze, sımsıcak ürünler,
- Güler yüzlü ve hızlı hizmet.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00