SEZEN DEKORASYON

Sezen Dekorasyon

İstanbul/bahçeşehir Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Sezen Dekorasyon
Abdullah Sezen
İstanbul/bahçeşehir
Merkez , İstanbul
Sezen Dekorasyon,istanbul Genelinde Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Dekorasyon Firmaları,istanbulda Alçıpan Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Duvar Çıta Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Boya Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Boya İşler

Sezen Dekorasyon Hakkında

SEZEN DEKORASYON

ABDULLAH SEZEN

AÇLÇIPAN , DUVAR ÇITA , BOYA , KARTONPİYER , ASMA TAVAN , İŞÇİLİK VE HİZMETİ

İSTANBUL/BAHÇEŞEHİR

VİZYON VE MİSYONUMUZ
Misyonumuz

Sezen Dekorasyon gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

 Vizyonumuz
Sezen Dekorasyon koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçektende harikasınız söylediklerinden fazlası kadar varmış işçilik ustalığınız :9

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00