SEZER ELİT YAPI DEKORASYON GİDER AÇMA SU KAÇAK TESPİTİ

Sezer Elit Yapı Dekorasyon Gider Açma Su Kaçak Tespiti

Özgürlük Mahallesi İstiklal Caddesi No:102/a Kocaeli/çayırova cayirova, Kocaeli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Sezer Elit Yapı Dekorasyon Gider Açma Su Kaçak Tespiti
Mustafa Sezer
Özgürlük Mahallesi İstiklal Caddesi No:102/a Kocaeli/çayırova
cayirova , Kocaeli
Sezer Elit Yapı Dekorasyon Gider Açma Su Kaçak Tespiti,kocaeli Çayırovada Gergi Tavan Uygulaması Yapan Firmalar,kocaelide Seramik Kaplama İşleri Yapan Firmalar,kocaeli Çayırovada Duşakabin Satışı Ve Montajı,kocaelide Banyo Dolapları Satışı Yapan Firmalar,

Sezer Elit Yapı Dekorasyon Gider Açma Su Kaçak Tespiti Hakkında

SEZER ELİT YAPI DEKORASYON GİDER AÇMA SU KAÇAK TESPİTİ

GERGİ TAVAN ÇEŞİTLERİ , DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİ , KAMERALI GÖRÜNTÜLEME , ANAHTAR TESLİM SU KAÇAK TESPİTİ , KANAL AÇMA , SU TESİSATI , SERAMİK ÇEŞİTLERİ , BANYO DOLAPLARI

KOCAELİ/ÇAYIROVA

VİZYON VE MİSYON

Misyonumuz:
SEZER ELİT YAPI DEKORASYON GİDER AÇMA SU KAÇAK TESPİTİ OLARAK ; gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

 Vizyonumuz:
SEZER ELİT YAPI DEKORASYON GİDER AÇMA SU KAÇAK TESPİTİ OLARAK ;  koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    dekorasyon ustaları işlerini çok iyi yapıyolar tavsiye ederim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00