ŞİMŞEK HAFRİYAT AŞ

Şimşek Hafriyat Aş

Serhat Paşa Mah. Akdeniz Cad.no:45 İstanbul/ataşehir Ataşehir, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Şimşek Hafriyat Aş
Şenol Şimşek
Serhat Paşa Mah. Akdeniz Cad.no:45 İstanbul/ataşehir
Ataşehir , İstanbul
İş Alanları

Hafriyat yıkım döküm

Şimşek Hafriyat Aş İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir .

Şimşek Hafriyat Aş Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin müessese kültürü kurumun kendisi için seçtiği, bununla beraber diğerlerinden değişiklaşmasını sağlayan özellikleri ile kaynaklanır.

Şimşek Hafriyat olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

Vizyonumuz
Şimşek Hafriyat teknolojilerine sahip güçlü altyapı, iş deneyimi ve makine parkı ile insanoğluın ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi vizyon edindik.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  harika yıkım lar

 • 5/5

  Yıkım güzel

 • 5/5

  Üstün yıkım

 • 5/5

  Yıkımlar, kusursuz,

 • 5/5

  Yıkımlar, kusursuz,

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00