SİSERO TEKSTİL GIDA YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Sisero Tekstil Gıda Yapı San.tic.ltd.şti

Vişne Caddesi Bursa/yıldırım Yildirim, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Sisero Tekstil Gıda Yapı San.tic.ltd.şti
Harun Yuğruş
Vişne Caddesi Bursa/yıldırım
Yildirim , Bursa
İş Alanları

ticaret

Tekstil

Giyim

Sisero Tekstil Gıda Yapı San.tic.ltd.şti,bursa Genelinde Tekstil Yapı Hizmeti Veren Firmalar,bursada Tekstil Hizmeti Veren Firmalar,bursada 0-12 Yaş Çocuk Giyim Toptan Satışı Yapan Firmalar,bursada Toptan Çocuk Giyim Satışı Yapan Firmalar,bursada Sisero K

Sisero Tekstil Gıda Yapı San.tic.ltd.şti Hakkında

SİSERO TEKSTİL GIDA YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

HARUN YUĞRUŞ

0 - 12 YAŞ ÇOCUK GİYİM TOPTAN SATIŞ , SİSERO KİDS GİYİM , STARLET KİDS GİYİM

BURSA/YILDIRIM

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz


Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.

 

Misyonumuz


Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HARİKA ÜRÜNLER VAR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL ÇOCUK EŞYALARI VAR :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00